Sony C5 Ultra Ekran Değişimi Nasıl YapılırSONY Xperia C5 Ultra ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garantisi ile birlikte 300 TL'dir. Kırılan ekranınız uzman SONY teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda sökülmekte ve yerine %100 orjinal, seri numaralı, full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik + çerçeveden oluşan ekran takılmaktadır.
SONY Xperia C5 Ultra ekran değişimi yapıldıktan sonra bütün testleri yapılır ve garanti kartı hazırlanarak sizlerin beğenisine sunulur. İnceleme aşamasında yaşayacağınız en ufak bir tereddütte dahi ücretiniz geri iade edilmektedir. Ekranınızın tekrar kırılmaması amacı ile kırılmaz cam koruyucu hediye edilmektedir. Kesinlikle dokunmatik hızı, hassasiyeti ve ekran parlaklığında değişim yaşanmaz.

SONY XPERİA C5 ULTRA EKRAN DEĞİŞİMİ

SONY Xperia C5 ultra ekran değişimi fiyatı 300 TL‘dir. Ekran değişiminde Türkiye rekoruna sahip olan GSM İletişim LTD. ŞTİ. tarafından 6 ay teknik servis garantisi verilmektedir. Teknik servisimizde kullanılmakta olan ekranlar %100 orjinal, seri numaralı ve full tek parçadır. Yani iç ekran + ön cam + dokunmatik + dış çerçeveden oluşan orjinal ekran değişimi yapılır. Bu sayede cihazınız ilk alındığı günkü şıklığına geri döner. Ekran değişimi yapıldıktan sonra incelemenize sunulur. Cihazınızı dilediğiniz kadar inceleyebilir ve herhangi bir beğenmeme durumunda teknik servisimiz tarafından sunulan ücret iadesi hakkından faydalanabilirsiniz.

SONY Xperia C5 Ultra ekran değişimi uzman SONY teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. 7/24 kayıt altında bulunan kameralarımız sayesinde istenildiği taktirde cihaz ekran değişimini izleme şansınız bulunmaktadır. Ekran değişimi yapıldıktan sonra garanti kartınız hazırlanır, cihazınıza özel olarak cam koruyucu takılır ve sizlerin kullanımına sunulur.

source

Post a Comment

[blogger]

Author Name

This is Mobile info Reviews Blog where you can see Mobile info videos. You can see here video About Mobile info, Mobile Reviews, Mobile Brands, Mobile Hard Reset, Mobile Code, Latest Mobile, Upcoming Mobile.

Contact Form

Name

Email *

Message *

Powered by Blogger.